najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 6 288
link:
Trwa festiwal discoPOLOWANIE, który jest jednym z najważniejszych elementów tegorocznych Dni Ostrołęki. Największą - i to nie spadającą - gwiazdą pierwszego dnia z muzyką disco polo w naszym mieście był zespół Akcent z charyzmatycznym wokalistą Zenonem Martyniukiem. Kilka tysięcy ludzi wspólnie odśpiewało znane hity.

"Pragnienie miłości", "Kochana, wierzę w miłość" czy "Przez Twe oczy zielone" - na stadionie przy ul. Witosa nie było chyba osoby, która nie bawiła się przy przebojach popularnego Zenka. Sam wokalista był bardzo zadowolony z frekwencji, co podkreślał w przerwach między piosenkami. Trudno mu się dziwić, gdyż festiwal okazał się organizacyjnym strzałem w dziesiątkę. Dawno na żadnym koncercie w naszym mieście nie było aż tylu osób i to pomimo tego, że wielu fanów muzyki oficjalnie nie przyznaje się do słuchania disco polo.

Oprócz Zenka Martyniuka z zespołem Akcent wystąpili także Gesek i Factor. Przed gwiazdami wieczoru mieliśmy okazję obejrzeć występy konkursowe - trzy mniej znane zespoły rywalizowały o nagrodę, jaką jest występ na finałowej gali discoPOLOWANIA. Zwyciężył zespół Black&White - jego członkowie co prawda nie do końca wiedzieli w jakim mieście grają (kilka razy zaprosili Ostródę do wspólnej zabawy), lecz mimo tych niedociągnięć zyskali poparcie jurorów i pojadą do Warszawy na finał trasy koncertowej.

Nic straconego dla tych, którzy dziś nie mogli lub nie chcieli odwiedzić stadionu przy ul. Witosa. Okazja do dobrej zabawy będzie jeszcze jutro - w sobotni wieczór na ostrołęckim stadionie wystąpią Bayera, Calibra oraz mega gwiazda z Rumunii - Mario Bischin. Początek zabawy o godzinie 19.30!

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl