najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 5 839
link:
W sobotę 7 lutego w sali bankietowej "Olimpia" w Krukach odbył się bal studniówkowy uczniów klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce. Szampańska zabawa trwała przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Impact.

Studniówkę rozpoczął tradycyjny taniec - polonez. Uczniowie ZSZ nr 4 zaprezentowali oryginalny układ, za co zebrali gromkie brawa od wszystkich przybyłych na uroczystość. Warto podkreślić dobre przygotowanie części artystycznej podczas tego balu - nie była ona zbyt długa, przyciągała natomiast uwagę swoją humorystyką.

- Cztery lata temu zastanawialiście się jaką szkołę wybrać. Dziś stajecie przed dylematem: co dalej po szkole? - mówiła dyrektor ZSZ nr 4 Anna Przygoda-Majewska - Życzę Wam, żebyście jak najlepiej ukończyli tę szkołę - dodała.

Po tych słowach przyszedł czas na zdjęcia grupowe i fantastyczną zabawę do białego rana. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy już ponad 180 zdjęć z dzisiejszego balu. Maturzystom z ZSZ nr 4 życzymy oczywiście jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości i egzaminach zawodowych!

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl