najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 11 525
link:
Hotel, plaża, amfiteatr, regionalna kuchnia, wiaty piknikowe, pola kempingowe i kompleks sportowy – Wykrot i Kurpiowska Kraina są już gotowe na przyjęcie pierwszych spragnionych wypoczynku w regionalnym stylu turystów. Zobacz jak wygląda obecnie jeden z najnowocześniejszych obiektów wypoczynkowych w regionie.

Kurpiowska Kraina to znajdujący się w sercu Kurpiowszczyzny nowoczesny kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony pośród malowniczych łąk i lasów w miejscowości Wykrot. Składa się m.in. z hotelu, restauracji i sali konferencyjnej, amfiteatru z widownią na 1000 osób, wiat piknikowo-jarmarcznych i grillowych, kompleksu kempingowego, kompleksu sportowego, stanicy wodnej  z wypożyczalnią sprzętu (kajaków, rowerów wodnych).

Jak zapewnia administrator obiektu, z „naturalnych” atrakcji Kurpiowskiej Krainy korzystać będzie można bezpłatnie. Opłacie podlegały będą wyłącznie usługi wynajmu sprzętu, noclegi hotelowe i gastronomia czy wstęp pod wiaty piknikowe.

Oficjalne otwarcie i inauguracja sezonu wypoczynkowego w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie odbędzie się w najbliższy weekend 24 lipca. Jak zapowiadają przedstawiciele administrującej obiektem firmy Zbyszko, będzie to trzydniowa impreza dla całych rodzin. Zagrają m.in. zespół Skaner i Extazy, zaprezentują się regionalne kapele, nie zabraknie także animatorów zabaw dla najmłodszych.

Szczegółowy program uroczystego otwarcia Kurpiowskiej Krainy już wkrótce.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl