najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 8 960
link:
W sobotę, 12 grudnia w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyło się spotkanie z Marianem Piłką. Związany z ugrupowaniami narodowościowymi polityk wygłosił prelekcję zatytułowaną „Imigracja - chwilowy kryzys czy wyzwanie przyszłości?”.

Spotkanie z Marianem Piłką zorganizowali działacze Narodowej Ostrołęki. Podczas wizyty w naszym mieście polityk zaprezentował swoją prelekcję zatytułowaną „Imigracja - chwilowy kryzys czy wyzwanie przyszłości?”. W spotkaniu udział wzięła kilkudziesięcioosobowa grupa mieszkańców.

- Dziś mamy do czynienia ze zjawiskiem ogromnego parcia muzułmanów i to z różnych krajów. W Polsce obecnie jest taki niepokój, że jeżeli my otworzymy się na imigrację, to będziemy mieli do czynienia z takimi zjawiskami o jakich niedawno donoszono z Paryża, wcześniej z Madrytu czy Londynu. Rośnie w nas poczucie, że otwarcie się na emigrację, to w gruncie rzeczy stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa i można powiedzieć, że to poczucie jest rzeczywiste – mówił podczas spotkania Marian Piłka.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu wykładu Mariana Piłki wygłoszonego podczas spotkania w Ostrołęce.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl