najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 966
link:
Energa Omis Ostrołęka już za tydzień rozpocznie decydujące batalie o pozostanie w I lidze siatkarzy. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Arkadiusza Piasty ciężko pracują nad wypracowaniem odpowiedniej formy na mecze z KPS Kęty. O przygotowaniach opowiadają Łukasz Zimoń i Patryk Szwaradzki.

Biało-czerwoni w rundzie zasadniczej zaprezentowali się bardzo słabo, ponosząc 21 porażek, przy jedynie 5 zwycięstwach. Dało im to 13. miejsce w lidze, ostrołęcka drużyna wyprzedziła jedynie Hutnik Kraków, wycofany z ligi po pierwszej rundzie. Jakie były przyczyny takiego stanu rzeczy?

- Sądzę, że brak sparingów miał duże znaczenie. Weszliśmy w pierwszą rundę bez rytmu meczowego. Porażka zaczęła gonić porażkę i wszystko siedziało nam w głowie - opisuje Łukasz Zimoń w materiale oficjalnej strony klubu - net.ostroleka.pl. - Miejmy nadzieję, że teraz ciężką pracą i zaangażowaniem na treningach uda nam się utrzymać tę ligę - dodaje.

Szwaradzki i Zimoń podkreślają, że obecnie drużyna skupia się na pracy fizycznej, ciężko trenując na siłowni trzy razy w tygodniu. Nastroje w drużynie są pozytywne, co sprzyja owocnej pracy.

- Rywal wzmocnił się pod koniec rozgrywek, ale na pewno będziemy walczyli do ostatniego punktu - mówi Patryk Szwaradzki - Myślę, że rozniesiemy ich zagrywką - dodaje.

Cały materiał serwisu net.ostroleka.pl dostępny poniżej. Faza play-out o utrzymanie w I lidze pomiędzy zespołami z Ostrołęki i Kęt rozpocznie się 16 i 17 kwietnia. Pierwszy i drugi mecz zostaną rozegrane w Kętach, następny weekend zarezerwowany jest na mecze w Ostrołęce i jeżeli rywalizacja nie będzie dalej rozstrzygnięta to decydujący mecz odbędzie się 27 kwietnia w Kętach. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, przegrany spada do II ligi - zwycięzca utrzymuje się na zapleczu Plus Ligi.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl