najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 4 842
link:
Zawodnicy Fight Academy Ostrołęka udanie reprezentują miasto w galach sportów walki, rozgrywanych w innych miastach. Po świetnej walce Aleksego Zienkiewicza w Mrągowie, przyszedł czas na Kamila Sęka i jego zwycięstwo podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie.

Kamil Sęk w Wyszkowie zawalczył w formule K1 w kategorii do 86 kilogramów. Jego rywalem był reprezentant gospodarzy Bartosz Pasik. Walka toczyła się pod pełną kontrolą ostrołęczanina, lecz sędziowie nie byli jednogłośni, co można uznać za spore zaskoczenie. Ostatecznie jednak to ręka zawodnika Fight Academy powędrowała do góry.

- Ostatnio prześladują nas niejednogłośne decyzje jednak walka była w stu procentach pod dyktando Kamila i niejednogłośny werdykt był dla nas zaskoczeniem, ponieważ przewaga była duża - mówi Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy.

Warto dodać, że była to dopiero druga walka Kamila Sęka w formule K1. Reprezentant Fight Academy robi spore postępy i jest zawodnikiem niezwykle wszechstronnym. Już za tydzień Sęk zawalczy w Grand Prix Polski w Wołominie w formule viet boxing.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl