najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 6 675
link:
Za nami IV Gala Sportów Walki „Sparta”. Na ringu zmierzyło się 24 zawodników w różnych kategoriach wagowych i formułach. Swoje pierwsze zwycięstwo na zawodowym ringu zanotował ostrołęczanin Marek Pietruczuk. Doskonale zaprezentował się inny z „naszych” zawodników – Karol Zyra, który także w pięknym stylu pokonał swojego rywala z Białorusi.

IV Gala Sportów Walki „Sparta” odbyła się w sobotę, 30 kwietnia. Do rywalizacji w walkach amatorskich i zawodowych stanęli bokserzy oraz zawodnicy mma i K-1. Podczas gali nie zabrakło niespodzianek i emocjonujących pojedynków.

W walce zawodowej mma reprezentant ostrołęckiego CrossFightGym – Karol Zyra pokonał pochodzącego z Białorusi Manzura Azerbiewa. Swoje pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze odnotował inny z ostrołęckich zawodników – wychowanek Vitorii Ostrołęka. Marek Pietruczuk (obecnie niezrzeszony) pokonał po zaciętej i emocjonującej walce, Damiana Ławniczaka.

Sukcesy odniosło także trzech innych zawodników reprezentujących Ostrołękę - Kamil Ziemek, Paweł Żarnoch i Krzysztof Dybowski pokonali na punkty swoich rywali.

Podczas gali wyższość nad swoim rywalem uznać za to musiał reprezentujący CrossFightGym Łukasz Płaczek. W pierwszej rundzie znokautował go pochodzący z Warszawy Grzegorz Sanecki. W innych walkach Karol Michałek z Białej Podlaskiej wygrał z Kamilem Wychrystyem z Giżycka a w walce K-1 Wiktor Waszczuk z Międzyrzeca Podlaskiego pokonał Dawida Kaczyńskiego z Białegostoku.

Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji i materiału wideo z IV Gali Sportów Wali „Sparta”.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl