najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 013
link:
Dominik Zalewski będzie jednym z zawodników, którzy mają stanowić o sile nowo budowanej ekipy Energi Ostrołęka. 34-letni kapitan drużyny podpisał nową umowę z klubem. Oprócz niego, w zespole biało-czerwonych pozostanie także atakujący Patryk Szwaradzki. Do drużyny dołączyło natomiast dwóch nowych zawodników.

Pozostanie Dominika Zalewskiego w ekipie Energi Ostrołęka jest dużym plusem dla tego zespołu. Przyjmujący jest bowiem zawodnikiem o niezwykłym boiskowym sprycie i doświadczeniu, które powinno zaprocentować w drugoligowym sezonie 2016/17. Drugim z graczy, który zdecydował się pozostać w Enerdze po spadku z I ligi, okazał się Patryk Szwaradzki. Atakujący w poprzednim sezonie był zmiennikiem Rafała Faryny, lecz gdy pojawiał się na boisku to pokazywał drzemiący w nim potencjał.

-  Największym wyzwaniem będzie zbudowanie zespołu. Na dzień dzisiejszy zaczynamy praktycznie od zera. Jest Dominik Zalewski, zawodnik bardzo doświadczony, liczę na jego pomoc - mówił trener Mateusz Mielnik w wywiadzie dla serwisu siatka.org. Zarząd klubu stara się jak najszybciej skompletować drużynę, która pod wodzą trenera Mielnika już 8 sierpnia rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Dziś poznaliśmy nazwiska dwóch zawodników, którzy jako pierwsi dołączyli do zespołu Energi Ostrołęka.

Na pozycji rozgrywającego w barwach ostrołęckiej drużyny występował będzie Michał Głowacki. Nowy nabytek ostrołęckiego klubu urodził się 8 lutego 1996 roku, w ostatnim sezonie występował w drugoligowym AZS-ie II Olsztyn, w przeszłości ma także za sobą grę dla młodzieżowych zespołów Metra Warszawa. Ma 190 cm wzrostu. Z kolei nowym libero ostrołęckiego klubu został Jakub Nurczyński, urodzony 29 sierpnia 1995 roku. Jest to wychowanek Delecty Bydgoszcz, w tym zespole występował w rozgrywkach Młodej Ligi. Jego kolejnymi klubami były Huragan Wołomin (awans do turnieju półfinałowego II ligi) oraz Camper Wyszków, z którym w ostatnim sezonie zajął 11. miejsce w I lidze.


Już wkrótce poznamy kolejnych zawodników, dołączających do zespołu prowadzonego przez Mateusza Mielnika. W kręgu zainteresowań ostrołęckiego zespołu jest kilku ciekawych graczy, nie brakuje wśród nich także wychowanków ostrołęckiej myśli szkoleniowej. Sprawdzone i najnowsze informacje z obozu Energi Ostrołęka przeczytasz w serwisie sportowym portalu eOstroleka.pl.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 368
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 230
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl