najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 6 559
link:
Samorządowcy z Łomży pokonali swoich kolegów po fachu z Ostrołęki aż 9:2 w meczu towarzyskim, jaki rozegrany został na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Tym samym ekipa dowodzona przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zrewanżowała się Kotowskiemu i spółce za ubiegłoroczną porażkę.

Wtedy na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży ostrołęczanie wygrali 6:2. Prezydent Chrzanowski poprosił o rewanż, spotkanie doszło do skutku tym razem w Ostrołęce. Sędzia Beata Majewska - wbrew pozorom - miała sporo pracy, gdyż każdy z zawodników podszedł do tego meczu niezwykle ambitnie. W obu ekipach brylowali prezydenci - Janusz Kotowski tym razem musiał jednak uznać wyższość Mariusza Chrzanowskiego.

Pierwszą bramkę w niedzielnym meczu zdobył Wojciech Dobkowski i Ostrołęka prowadziła 1:0. Goście doprowadzili jednak do wyrównania i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Prawdziwy festiwal bramek oglądaliśmy jednak dopiero w drugiej połowie. Łomża strzeliła aż siedem goli, dzięki czemu zakończyła mecz z dorobkiem dziewięciu bramek. Gospodarzy stać było na jeszcze jedno trafienie - pięknego gola strzałem zza pola karnego zdobył Jakub Żmudziński.

Łomża pokonała Ostrołękę 9:2, ale oba samorządy kontynuują dobrą współpracę poza boiskiem. Obaj prezydenci po meczu zgodnie stwierdzili, że przydałoby się rozegrać jeszcze jedno spotkanie. Zapewnili także o ostrołęcko-łomżyńskiej przyjaźni, więc być może następnym razem doczekamy się starcia remisowego? Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć i wideo z niedzielnego spotkania.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl