najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 905
link:
W sobotni poranek na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Bogusławskiego doszło do groźnej kraksy z udziałem dwóch aut osobowych.

Do zdarzenia doszło około godziny 11:00 na jednym z większych skrzyżowań w centrum Ostrołęki, u zbiegu ulic 11 Listopada i Bogusławskiego. W kraksie uczestniczyli kierowcy dwóch aut osobowych – renault i opla.

„Oba pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone. Na miejscu oprócz policji jest także załoga karetki pogotowia oraz straż pożarna. Skrzyżowanie jest obecnie niemal całkowicie sparaliżowane, korkują się też okoliczne ulice.” - relacjonuje nasz Czytelnik, autor nagrania z miejsca zdarzenia.

Szczegółowe okoliczności wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

AKTUALIZACJA:

- Według wstępnych ustaleń, kierujący oplem 22-letni mieszkaniec Ostrołęki, jadąc ulicą Bogusławskiego od strony dworca PKS skręcając w lewo w ulicę 11 Listopada nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 39-letniemu kierowcy renault, także mieszkańcowi Ostrołęki. Na sprawcę nałożono mandat oraz punkty karne. Obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 527
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 407
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl