najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 737
link:
Maturzyści z II LO odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły. Ostatni dzień spędzony w szkolnych murach był okazją do wspomnień trzech ostatnich lat, miłych chwil i dokonanych osiągnięć. Za kilka dni, po zdanych egzaminach, na stałe już opuszczą swoją szkołę i ruszą w dalsze dorosłe już życie.

O tych właśnie spędzonych w szkole dniach przypomniała absolwentom część artystyczna przygotowana przez koleżanki. Również dyrektor szkoły, Wojciech Domański, w swoim przemówieniu przypomniał akcje, w których uczestniczyli tegoroczni maturzyści. Trzeba przyznać, że było tego sporo ? od akcji profilaktycznych, działań charytatywnych przez liczne konkursy dydaktyczne po wydarzenia kulturalne i sportowe.

Za wszystkie te wyjątkowe rzeczy, które w ciągu całego kończącego się właśnie roku szkolnego oraz w trakcie trzyletniej nauki, były zasługą uczniów klas III dyrektor podziękował każdemu z nich. Podziękowania otrzymali także najaktywniejsi rodzice.

Po części oficjalnej przyszła kolej na to, co absolwentów najważniejsze ? rozdanie świadectw maturalnych. Tradycyjnie już najzdolniejsi uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Uczeń z największą średnią ocen otrzymał także specjalną nagrodę ufundowaną przez samorząd miasta.

Przed absolwentami tzw ?Małego Ogólniaka? teraz kilak dni odpoczynku, a potem najważniejsze w życiu egzaminy. Każdemu z uczniów życzymy połamania pióra na maturze. I powodzenia w aplikowaniu na wymarzoną uczelnię.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl