najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 686
link:
W Multimedialnym Centrum Natura swoje kulinarne umiejętności prezentował dziś Mateusz Gessler. Juror Mastechef przygotował dla publiczności pyszne dania. ?Dzieci nie potrafią oszukiwać, zawsze powiedzą czy coś jest dobre czy nie? - powiedział i o ocenę swojego dania poprosił kilkuletnią dziewczynkę. Była zachwycona!

Wizyta Mateusza Gesslera w Multimedialnym Centrum Natura była zwieńczeniem odbywającego się wcześniej konkursu kulinarnego, w którym zmierzyły się ze sobą dwa pokolenia ? młodzież i seniorzy.

Prezentując swoje kulinarne umiejętności juror telewizyjnego show Masterchef przygotował ze swoimi pomocnikami pyszne dania.

- Dzieci nie potrafią kłamać jeśli chodzi o smak potraw. Albo coś będzie im smakowało i zjedzą albo nie ? powiedział Mateusz Gessler i do pomocy przy przygotowaniu jednego z dań ? ptysia zapiekanego w kozim sosie z sosem pomarańczowo-melonowym - poprosił jedną z uczestniczących w prezentacji dziewczynek. Gdy danie było już gotowe młoda jurorka jako pierwsza miała okazję spróbować ptysia. Smakował jej, więc Masterchef spisał się, jak na szefa kuchni przystało.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl