IV liga. Korona ambitnie, ale bez punktów na inaugurację

396 wyświetleń • 14 sierpnia 2019

TV Ostrołęka
Przebudowany zespół Korony Ostrołęka od porażki rozpoczął nowy sezon w IV lidze mazowieckiej. Ostrołęczanie przegrali dziś z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:2, ale napędzili trochę strachu drużynie przyjezdnej.

Ciężko było typować, jaki zespół Korony dziś zobaczymy, gdyż w zespole z Ostrołęki doszło między sezonami do wielu zmian. Większość nowych zawodników to przyjezdni, dlatego z niecierpliwością można było oczekiwać pierwszego meczu.

W 26. minucie Korona objęła prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się pozyskany z Hutnika Warszawa Rafał Grabowski. Do przerwy to ostrołęczanie prowadzili 1:0.

W drugą połowę lepiej weszli goście, którzy w 47. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Dawida Mataka. Na dwadzieścia minut przed końcem spotkania padł drugi gol dla Mazovii - jego strzelcem był Yeugen Romanov. Jak się okazało, była to zwycięska bramka dla gości.

W kolejnym meczu - 17 sierpnia - Korona zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, która dziś uległa Nadnarwiance Pułtusk 2:7.

Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2 (1:0)

Bramka dla Korony: Grabowski 26

Korona: Fuksiński - Borkowski, Jastrzębski, Karczewski, Ludwiczak (61. Kiernozek), Mingielewicz, P. Tarnowski (71. Turek), M. Tarnowski, Zalewski, Krzewski (63. Trzaska), Grabowski.