najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 282
link:
"Polskę mam w sercu" - pod takim hasłem w Ostrołęckim Centrum Kultury zorganizowano wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Zainteresowanie było ogromne, na wydarzeniu pojawiły się setki osób!

Każdy, kto corocznie uczestniczył w patriotycznym śpiewaniu w Muzeum Kultury Kurpiowskiej, miał świadomość, że muzealna sala, choć niemałych rozmiarów, nie wystarczy już do przyjęcia wszystkich chętnych na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Przeniesiono więc to wydarzenie do Ostrołęckiego Centrum Kultury. Okazało się, że... chętnych było jeszcze więcej niż miejsc!

Ludzie, którzy przyszli śpiewająco przeżywać Święto Niepodległości, wypełnili salę do ostatniego miejsca. Niektórzy siedzieli na schodach, inni przyjęli postawę stojącą. Wszystkie miejsca siedzące były oczywiście zajęte.

Podczas wspólnego śpiewania nie brakowało wzruszających momentów. Publika razem z artystami odśpiewała najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne. Ostrołęczanie pokazali, że - zgodnie z hasłem przewodnim - Polskę mają w sercu.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl