najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 8 870
link:

Na DK-60 w Ponikwi Dużej (na skrzyżowaniu DK 60 z drogą gminną Goworowo-Kunin) doszło do poważnego wypadku. W zdarzeniu uczestniczył konwój wojskowy. Jest wielu rannych żołnierzy. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Do wypadku doszło przed godziną 18:00. Z naszych ustaleń wynika, że w jadącą ?krajówką? kolumnę wojskową uderzył kierowca osobówki wyjeżdżający na DK-60 z drogi podporządkowanej od strony Kunina. Osobówka uderzyła w jedną z dwóch wojskowych ciężarówek.

Wojskowa ciężarówka zderzyła się z osobówką a następnie zjechała do rowu i przewróciła się na bok. W ciężarówce znajdowało się kilkudziesięciu żołnierzy. Przynajmniej kilkoro z nich zostało poszkodowanych

? mówi nasz informator.

W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczyło osiem załóg pogotowia ratunkowego i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. DK-60 jest obecnie całkowicie zablokowana. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało 15 żołnierzy. Stan sześciu osób jest poważny. Na miejscu lądowały dwa śmigłowce LPR. Najciężej ranni zostali przetransportowani helikopterami do szpitala.

W miejscowości Ponikiew Duża doszło do wypadku drogowego,w którym udział brały dwa pojazdy. Jeden z nich to pojazd wojskowy, drugi to samochód osobowy. Na miejscu pomocy udzielały dwie załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci z Ostrołęki zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pomagają osobom poszkodowanym

? mówi podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kolumna wojskowa składała się z dwóch ciężarówek Wojsk Obrony Terytorialnej, w której na działania związane ze zwalczaniem pandemii koronawirusa jechali żołnierze z Wojskowej Akademii Technicznej.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl