najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 356
link:
W piątek, 8 maja, odbyła się internetowa premiera najnowszego teledysku Roberta P. Wideoklip zatytułowany ?Miłość szalona? zobaczyć można w serwisie YouTube. Jak Wam się podoba?

Robert P - a właściwie Robert Prusiński, to doskonale znany w naszym regionie i nie tylko artysta, wokalista, muzyk, producent muzyczny. Nasi Czytelnicy znają go między innymi z ciekawych projektów muzycznych, w które angażuje się wspólnie z innymi artystami. Na swoim koncie ma m.in. udane i cieszące się dużym zainteresowaniem występy w duecie akordeonowym z liderem grupy Mamzel. Był twórcą grupy Vertim, z którą nagrał wiele popularnych utworów i bawił publiczność na licznych koncertach w całej Polsce.

Tym razem ? jako solista Robert P - wydał utwór, do którego powstał też teledysk. Nagraniem i montażem wideoklipu zajął się Marcin Olbryś ze Studio Perfekt 3D. Część ujęć realizowana była w malowniczych klimatach włoskiego Santa Marinella.

Wideoklip zatytułowany ?Miłość Szalona? miał wczoraj swoją premierę. W kilka godzin teledysk obejrzało ponad 1000 widzów.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 526
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 406
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl