najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 242
link:
W strugach deszczu ale przy licznej publice odbył się dziś festiwal ?Goworowo na Rockowo?. Zaprezentowało się pięć zespołów a jako gość specjalny wystąpił znany w całym regionie zespół Tupolev.

Festiwal ?Goworowo na Rockowo? na stałe już wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych odbywających się w naszym regionie. Udział w tegorocznej edycji imprezy wzięło pięć grup rockowych. Jeden z zespołów przyjechał do Goworowa prosto z innego popularnego festiwalu gromadzącego fanów rockowego brzmienia.

Zabawę podczas występów starała się psuć kapryśna pogoda. Co chwilę wzmagał się deszcz zmuszając publikę do krycia się pod dachami lub parasolami. Nie wypalił piknik rodzinny, który miał towarzyszyć festynowi. Tę nieudaną część wydarzenia rekompensowały zespoły zagrzewając do zabawy licznie zgromadzoną publiczność.

Nastroje skutecznie poprawił wszystkich festiwal kolorów. Zabawa z kolorowym proszkiem sprawiła, że mimo padającego deszczu na placu przed sceną zaroiło się od dzieci i młodzieży rzucających w siebie wielobarwnym pudrem.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 110
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl