najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 257
link:

Tłumy imprezowiczów bawiły się podczas Święta Folkloru Kurpiowskiego w Zawadach (gm. Baranowo). Głównymi punktami imprezy było świętowanie 90-lecia miejscowego zespołu Pod Borem oraz koncert gwiazdy wieczoru: zespołu Extazy. Spragnieni zabawy mieszkańcy okolicznych miejscowości ruszyli do tańca.

Święto folkloru kurpiowskiego rozpoczęło się od mszy świętej w kościele w Brodowych Łąkach w intencji świętującego 90-lecie zespołu Pod Borem z Zawad. Na placu festynowym odbył się koncert jubileuszowy, po czym zebrani mogli wysłuchać występów wielu zespołów, programu kabaretowego w wykonaniu Andrzeja Grabowskiego, aż w końcu przyszedł czas na absolutne gwiazdy wieczoru: najpierw przed publicznością z Zawad zaprezentowała się grupa Brylanty i Bażanty, by w końcu na scenie pojawił się zespół Extazy.

Gwiazda wieczoru porwała do tańca tłumy - bawili się oni przy największych hitach tego zespołu. "Noc taka czarna"; "Chciałem być"; "Buzi to za mało": kolejne hity rozbrzmiewały w Zawadach, a plac zapełniał się chętnymi do wspólnej zabawy.

Trzeba przyznać, że w Zawadach można było zobaczyć niespotykane od miesięcy obrazki: doskonała zabawa, wspólne tańce, koncert z tłumem widzów. Oby był to zwiastun powrotu do pełnej normalności. Niech pandemia nigdy nie zakłóci już takiej radości!


Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 527
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 407
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl