najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 88
liczba odsłon: 15 022
link:
Już za tydzień 18 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś cały wieczór wolontariusze składali skarbonki, w które podczas finału będą zbierane pieniądze. W Ostrołęce finał odbędzie się tradycyjnie na scenie przy kupcu, a swój udział zapowiedziały zespoły: Kurpianka , Black Seal, Coorp, Transsexdisco ,Madbee, Trjada, Droga na Ostrołękę, Vertim, Alicetea, Dj Vampire, Dj Sand.


Sztab Orkiestry w Ostrołęce informuje, że wolontariusze, którzy chcą zbierać pieniądze podczas XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgłaszać się po ankiety do Urzędu Miasta przy Placu Gen. J. Bema 1 w Ostrołęce.

Ankiety są do pobrania w Biurze Podawczym na parterze Urzędu Miasta od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Wypełnioną ankietę (z pieczęcią z miejsca pracy lub szkoły) należy wraz ze zdjęciem złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Miasta. Przypominamy o dokładnym wypełnieniu ankiety (w tym podaniu pełnej daty urodzenia).

Uwaga! O tym, kto zostanie wolontariuszem, decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o jak najszybszy zwrot wypełnionych ankiet ze zdjęciem. ANKIETY PRZYJMOWANE SĄ DO ŚRODY 6 STYCZNIA 2010r.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 111
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl