najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (4,8)
ilość ocen: 87
liczba odsłon: 26 773
link:
Dobiegł końca 18 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo zimna i padającego śniegu ponad 370 wolontariuszy zawzięcie zbierało pieniądze na dzieci z chorobami onkologicznymi. Na scenie przy kupcu artyści rozgrzewali swoimi występami publiczność.

Specjalnie dla Ostrołęki zagrali: Kurpianka Cepelia, Black Seal, Błękitny Nosorożec, Vertin, TransSexDisco, Madbee, Coorp, Droga na Ostrołękę, Trjada, Alicetea, oraz DJie: Jarosz, Vampie, Sebastian Sand.
Po głównych ulicach miasta jeździł muzyczny TIR z platformą, na której grali: DJ SAND oraz DJ WAMPIRE. Swoją muzyką zachęcali do przyjścia na finał WOŚP. Pod sceną zgromadziło się kilkaset ostrołęczan.  Tam prócz koncertów odbywały się licytacje gadżetów, którą prowadził kabaret Mafioła.
Finałem imprezy było światełko do nieba, które rozświetliło ostrołęckie niebo. Nie było osoby, której tegoroczny pokaz sztucznych ogni by nie zachwycił.  
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w całej Polce zebrała ponad 35 616 118  złotych. Ile dokładnie zebrała Ostrołęka, dowiemy się w środę. Na razie wiadomo, że zebrano ponad 57 tys. złotych!

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 110
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl