najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 5 579
link:
Tragedia na przejeździe kolejowym w Czarnowcu pod Ostrołęką. Pod pasażerski szynobus wjechał kierowca hyundaia. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 11:20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Czarnowiec (gmina Rzekuń). Pod jadący pasażerski szynobus wjechał kierowca hyundaia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że koreańskim autem podróżowało starsze małżeństwo.

- Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka. Kierowca został zabrany do szpitala. Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Nadzór nad czynnościami prowadzi prokurator. Policja apeluje o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu. Niemal w całym kraju panują dziś bardzo trudne warunki pogodowe. Padający deszcze utrudnia widoczność i znacznie wydłuża drogę hamowania.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 110
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl