najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 7 408
link:

Były selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały był jedną z kilkuset osób, które wspominały Arkadiusza Gołasia w dniu premiery książki o wybitnym ostrołęczaninie. Znany szkoleniowiec podzielił się wspomnieniami o Arku i przyznał: Gołaś wciąż jest z nami, choć nie fizycznie.

"Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż" to książka, która ukazała się 8 listopada nakładem wydawnictwa SQN. Uroczysta premiera odbyła się w rodzinnym mieście tragicznie zmarłego siatkarza - w Ostrołęce, i to w sali, w której odbywał on regularne treningi pod okiem trenera Renisława Dmochowskiego. Gościem na tej premierze był inny trener doskonale znający Arka - Waldemar Wspaniały, selekcjoner reprezentacji Polski w latach 2001-2003.

- Dzięki autorowi, dzięki rodzicom za to, że ta książka powstała. To bardzo dobry materiał dla młodzieży. Każdy chłopak i każda dziewczyna, która zaczyna grać w siatkówkę, powinni tę książkę przeczytać. Taka frekwencja na spotkaniu, pełna sala, to następny dowód, że o Arku się pamięta, Arek jest. Fizycznie go nie ma, ale jest w sercu, jest w Ostrołęce, jest w Polsce, jest w SMS-ie w Spale. Bardzo dobrze, że coś się takiego stało i wielkie podziękowania dla pomysłodawców tej promocji - mówił trener Wspaniały.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 182
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 110
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl