najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 3 248
link:
Wypadek awionetki w Korczakach pod Ostrołęką. Na miejsce jadą służby ratunkowe.

Kilkanaście minut po godzinie 20:00 w miejscowości Korczaki, kilkanaście kilometrów od Ostrołęki runęła awionetka. Informację potwierdził nam rzecznik ostrołęckiej straży pożarnej. Na miejsce jadą służby ratunkowe. W drodze do miejscowości Korczaki są też nasi reporterzy. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

AKTUALIZACJA GODZ. 20:30:

Kilka zastępów straży jest już na miejscu. Trwa poszukiwanie wraku samolotu. Z dotychczasowych informacji wynika, że pilot awionetki próbował lądować awaryjnie.

AKTUALIZACJA GODZ. 21:10:

Nasi reporterzy ustalili, że awionetka lądowała awaryjnie w lesie w miejscowości Korczaki. Pilot przeżył i najprawdopodobniej nie odniósł poważniejszych obrażeń. Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Jak informują nas nasi Czytelnicy, chwilę przed wypadkiem awionetkę widziano przelatującą nad Ostrołęką.

AKTUALIZACJA GODZ. 21:30:

Jak poinformował nas mł. bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, maszyna, która awaryjnie lądowała w lesie w Korczakach, to ultralekki samolot. Leciał nim wyłącznie pilot. W maszynie doszło do awarii, dlatego też pilot zdecydował się lądować awaryjnie. Z maszyny wyszedł o własnych siłach. Złożył obszerne wyjaśnienia funkcjonariuszom policji

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 181
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 107
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl