najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 573
link:
Mimo kłopotów z prawem, wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski pozostaje w dobrym nastroju. Widać to na najnowszym teledysku lokalnego zespołu disco polo - Mamzel. Kleczkowski wystąpił w nim ze swoją życiową partnerką, pracownicą miejskiej spółki.

Maciej Kleczkowski to wieloletni radny miasta, a od listopada 2018 roku - wiceprezydent. Ostatnio nie ma dobrej passy, a to za sprawą procesu, jaki toczy się przeciwko niemu w ostrołęckim sądzie. Kleczkowski jest oskarżony o czterokrotne zatajenie prawdy w oświadczeniach majątkowych, za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Na pierwszym posiedzeniu w tej sprawie sąd oddalił wniosek obrony i postanowił, że rozprawa odbędzie się 28 listopada.

Oczekiwanie na rozprawę Kleczkowski postanowił umilić sobie... występem w teledysku disco-polo. Najnowsza piosenka Mamzela "Szkoda, że nie wiesz" opowiada oczywiście o miłości - dlatego razem z Kleczkowskim w teledysku wystąpiła jego życiowa partnerka, która po wyborach samorządowych w 2018 roku dostała pracę w miejskiej spółce.

Jak Wam się podoba utwór i teledysk? Obejrzyjcie i dajcie znać

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 110
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl