najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 058
link:
W 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się piłkarze, którzy rywalizowali dziś w turnieju "Gramy z Orkiestrą" w hali im. Arkadiusza Gołasia. Zwyciężyła Rzekunianka Rzekuń.

W otwartym halowym turnieju piłki nożnej, który organizowany był przez klub MZKS Narew Ostrołęka, wzięło udział 17 drużyn: Przyjaciele Narwi, WOŚP Ostrołęka, Young Stars Ostrołęka, FC 2012 Różan, APN Ostrołęka, Akademia Maluchów, Intercars Łomża, FC GooL Ostrołęka os. Leśne, Rodzice Korona, Czarki Przasnysz, Agromer Trynosy-Wąsewo, Stora Enso, Rzekunianka Rzekuń, Kwant, Farmaceuci, X CAR Auto Lakiery i OldBoy Rzekuń Bruk-Tom Team.

Zespoły podzielono na cztery grupy, następnie po dwie najlepsze ekipy z każdej z grup zagrały w ćwierćfinałach. Było o co walczyć, bowiem klasyfikowano cztery najlepsze ekipy turnieju. W pierwszym półfinale znalazły się drużyny Przyjaciele Narwi i Czarki Przasnysz - ci ostatni wygrali 1:0. W drugim meczu półfinałowym Rzekunianka Rzekuń pokonała APN Ostrołęka 3:0.

W meczu o trzecie miejsce APN wygrał z Przyjaciółmi Narwi 1:0. Z kolei Rzekunianka Rzekuń potwierdziła znakomitą formę i wygrała z Czarkami Przasnysz w meczu finałowym aż 6:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Kubeł z APN Ostrołęka, tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Mateusza Dudka z Przyjaciół Narwi, a najwięcej bramek strzelił zawodnik Rzekunianki Adrian Wołejszo.

Turniejowi towarzyszyła nie tylko znakomita atmosfera, ale także występy artystyczne (dzieci z Akademii Maluchów czy cheerleaderek Pasji) i pokazy innych dyscyplin sportowych - m.in. podnoszenia ciężarów czy street workout'u.  Najważniejsze były jednak zebranie jak największej kwoty dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środowisko piłkarskie pokazało, jak się pomaga. Tak trzymać!


Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 111
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl