najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 999
link:
Ile wykroczeń da się popełnić na 150 metrach ulicy w centrum miasta? Kierujący srebrnym mercedesem przyłapany przez naszego Czytelnika udowodnił, że całkiem sporo. Zobaczcie sami?

Do zdarzenia, które swoim samochodowym wideorejestratorem nagrał nasz Czytelnik doszło w poniedziałek, 9 listopada na odcinku ulicy 11 Listopada między ulicami Hallera i Inwalidów Wojennych. Niechlubnym bohaterem krótkiego filmiku jest kierowca srebrnego mercedesa.Seria wykroczeń zaczyna się od zbyt dużej prędkości, potem jest wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, jazda na wprost po pasie jezdni przeznaczonym do skrętu w lewo, następnie kontynuacja wyprzedzania na skrzyżowaniu i przed kolejnym przejściem dla pieszych. Do tego cały czas kierowca utrzymuje zdecydowanie za dużą prędkość stwarzając swoim zachowaniem ogromne zagrożenie dla pieszych mogących znajdować się na przejściu oraz pozostałych kierowców.

Często otrzymujemy od naszych Czytelników nagrania z niebezpiecznymi manewrami w wykonaniu kierowców poruszających się po lokalnych drogach, musimy jednak przyznać, że ten kierowca swoim popisem plasuje się w ścisłej czołówce najgorszych i skrajnie nieodpowiedzialnych tzw. ?mistrzów kierownicy?.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 111
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl