najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 77
link:
Grupa eksploratorów przeprowadziła "urbex" zakładu PGO na osiedlu Wojciechowice. Weszli oni do opuszczonego kompleksu budynków i szklarni, by zobaczyć, jak wygląda on obecnie. Nagranie z eksploracji pojawiło się w serwisie YouTube.

Firma PGO od 2017 roku borykała się z bardzo poważnymi problemami, które ostatecznie doprowadziły do upadku funkcjonującego kilkadziesiąt lat zakładu produkującego pomidory. W pewnym momencie firma przestała terminowo wypłacać pensje swoim pracownikom. W krótkich odstępach czas zmieniały się składy zarządu spółki, jeden był odwoływany, kolejny powoływany. Orzeczenie o upadłości ogłoszone zostało w 2018 roku przez białostocki sąd po wniosku PGO (Prywatne Gospodarstwo Ogrodnicze w Ostrołęce).
Jak dziś wygląda opuszczony zakład?

To widać na nagraniu, które wczoraj miało swoją premierę w serwisie YouTube. Ekipa ExploRide wybrała się do Ostrołęki, by pokazać, jak wygląda obecnie ogromny kompleks zakładów ogrodniczych. To miejsce to kawał historii miasta, więc warto zobaczyć, jaki jest stan "na dziś":

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 183
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 111
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl