najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 2 487
link:
Gwałtowna, intensywna ulewa, która po godzinie 19:00 przetoczyła się przez Ostrołękę sprawiła, że  warunki drogowe znacznie się pogorszyły. Na ulicy Warszawskiej doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Na Steyera kierowca audi nie trafił w zjazd.

Jak informują nasi Czytelnicy, podczas ulewy, gdy warunki drogowe znacząco się pogorszyły a widoczność drastycznie spadła, na ulicach Steyera i Warszawskiej doszło do dwóch zdarzeń.

Na Steyera kierujący audi skręcając z ulicy Sikorskiego nie trafił w zjazd i zawiesił się na krawężniku. Z pomocą ruszyli inni kierowcy i przechodnie, którzy wspólnymi siłami zepchnęli auto na jezdnię. Na miejscu interweniowała policja.

Znacznie poważniej wygląda zdarzenie na ulicy Warszawskiej. Tu, na wysokości ronda im. Łupaszki osobówka wpadła do rowu i dachowała. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratowników medycznych i policja. Trwa usuwanie skutków wypadku i ustalanie okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

    Kierująca renault 37-letnia mieszkanka Ożarowa Mazowieckiego jadąca ulicą Warszawską straciła panowanie nad pojazdem. Na prostym odcinku drogi kobieta zjechała na pobocze i ostatecznie samochód dachował w przydrożnym rowie. Kierująca została zabrana do szpitala. Kobieta na miejscu odmówiła poddania się badaniu alkomatem, dlatego zostanie pobrana od niej krew do badan na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Za informacje o zdarzeniach dziękujemy naszym Czytelnikom - Jakubowi i Rafałowi.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 366
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 228
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl