najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 328
link:
Szaleńcza jazda i niebezpieczne manewry przy wyprzedzaniu w wykonaniu kierowcy forda mogły zakończyć się poważnym czołowym zderzeniem z karetką pogotowia ratunkowego. Do tragedii brakowało bardzo niewiele.

Nagranie szaleńczej jazdy w wykonaniu kierowcy forda, które otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników mrozi krew w żyłach. Zaczyna się od wyprzedzania z prawej strony na tzw. ?pasie rozbiegowym?, potem wyprzedzanie przez podwójną linię ciągłą kilka metrów przed jadącą z przeciwka kolumną pojazdów, wśród których jest karetka pogotowia i na końcu gwałtowna zmiana pasa ruchu, już tym razem na właściwy. I to wszystko przy prędkości znacznie odbiegającej od dopuszczalnej w terenie zabudowanym. Takim, niewątpliwie głupim, popisem kierowca forda mocno ryzykował nie tylko swoje życie ale i życie kierowców jadących z przeciwnego kierunku zgodnie z przepisami.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 14 października około południa na alei Jana Pawła II, tuż za rondem Honorowych Dawców Krwi w Ostrołęce.

Nagranie publikujemy ku przestrodze. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, każdy inny uczestnik ruchu drogowego ma pełne prawo czuć się bezpieczny, a czasem jeden nasz nieostrożny manewr może być tragiczny w skutkach.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 526
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 406
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl