najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 188
link:
Parodia byłego premiera, najbardziej znanego w krajowej polityce prezesa, krokiety, celuloza i pewna Diana z Ostrołęki ? to tematy, które podczas dzisiejszego spotkania w miejskiej bibliotece poruszyli Robert Górski i jego żona Monika Sobień-Górka. ?Góral? zdradził też z czym kojarzy mu się nasze miasto.

W czwartek, 18 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce odbyło się autorskie spotkanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską, podczas którego artyści promowali m.in. książkę ?Jak zostałem prezesem?, opowiadającej o kulisach powstawania cieszącego się ogromną popularnością serialu satyrycznego nawiązującego do bieżących wydarzeń w polskiej polityce.

Z opowieści Roberta i Moniki dowiedzieliśmy się o tym, jak zaczęli się spotykać dzięki krokietom, na które ?Góral? zaprosił dziennikarkę. Było też o tym, jak zaczęła powstawać ich poniekąd wspólna książka, ale też o tym, jak wpadli na pomysł innego wspólnego projektu. Mowa tu o składającym się z kilkunastu odcinków projektu ?Państwo z kartonu?, który powstał, gdy kraj pogrążony był w głębokim lockdownie w związku z pandemią koronawirusa.
Z czym Robertowi Górskiemu kojarzy się Ostrołęka?

Prześlizgując się pomiędzy poszczególnymi tematami rozmowy Robert Górski nawiązał jeszcze do wątku Ostrołęki i zdradził z czym kojarzy mu się nasze miasto. Ma to ? co pewnie niespodzianką nie będzie ? związek z ?zapachem? wiadomego zakładu ale też z pewną Dianą. Posłuchajcie sami...


Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 526
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 405
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl