Puchar Polski: Pewny awans Narwi Ostrołęka. Zwycięstwo w Różanie

443 wyświetleń • 21 sierpnia 2019

TV Ostrołęka
Piłkarze Narwi Ostrołęka wywalczyli awans do trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Niebiesko-czerwoni wygrali w środę w Różanie 2:0.

Drużyna Narwi miała w tym meczu zdecydowaną przewagę, choć gospodarze nie mogą być już kojarzeni głównie ze straconymi bramkami - pod wodzą trenera Michała Noska to już zupełnie inna drużyna, co pokazała w pierwszej rundzie, pokonując 4:3 GUKS Kransosielc.

Narwianie pierwszą bramkę strzelili w 32. minucie - bramkarza gospodarzy z rzutu wolnego zaskoczył Paweł Skarzyński. W 87. minucie Kamil Gontarz wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu na 2:0. Zobaczcie zdjęcia z meczu i materiał filmowy - a na nim: bramka Piotra Dąbrowskiego, niestety nie uznana (sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym).

FC 2012 Różan – Narew Ostrołęka 0:2 (0-1)
Bramki: Skarzyński 32, Gontarz 87

Narew Ostrołęka: Drężek – Jóźwiak, Skarzyński, Niedźwiecki (54. Cendrowski), Dworecki – Kuzia, Białobrzeski, Karwowski, Sobotka (46. Gontarz) – Markowski (46. Jastrzębski), Dąbrowski.

Jak wypadły inne drużyny z naszego regionu:
Aldo Bartnik Myszyniec przegrał z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 1:3 (gol: Tomasz Murach);
Świt Baranowo pokonał Iskrę Krasne 4:2 (gole: Dobrzyński 2, Duszak, Michalak);