Wypadek na Kopernika. Poszkodowana została jedna osoba

338 wyświetleń • 26 lipca 2022

TV Ostrołęka
Na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Nila doszło do poważnie wyglądającego wypadku. W zderzeniu dwóch aut osobowych poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Kopernika, Fieldrofa Nila i Rejtana. To jedno z głównych, a co za tym idzie bardzo ruchliwych skrzyżowań w centrum miasta. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe vw golf na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego oraz toyota rav4 z ostrołęcką rejestracją.

Okoliczności zdarzenia ustalają obecnie funkcjonariusze policji. W wyniku wypadku obrażeń doznała jedna osoba. Obecnie załoga ratowników medycznych udziela tej osobie pomocy.

Skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku jest częściowo zablokowane przez rozbite auta i służby ratunkowe. Ruchem kierują policjanci. Zachowajcie ostrożność.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący vw 56-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego skręcając z ulicy Kopernika w lewo w ulicę Fieldorfa Nila nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty. Na sprawcę nałożono mandat w wysokości 1 500 złotych a do jego konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych.
informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Szczęśliwie okazało się, że nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.