Tragiczny wypadek w Ostrołęce. Rowerzystka dostała się pod koła ciężarówki

422 wyświetleń • 23 czerwca 2022

TV Ostrołęka
Około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Witosa i Traugutta doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pod koła ciężarówki dostała się rowerzystka. Życia kobiety nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 22 czerwca około godziny 13:00. Ze wstępnych i nieoficjalnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką skręcając z ulicy Traugutta w Witosa potrącił kobietę poruszającą się na rowerze. Niestety w wyniku wypadku kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarowym manem 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego skręcając z ulicy Traugutta w Witosa na tzw. "warunkowym zielonym" potrącił przejeżdżającą rowerem po ścieżce rowerowerj 68-letnią mieszkankę Ostrołęki. Kobieta wjechała na skrzyżowanie na zielonym świetle. Niestety w wyniku zdarzenia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu.
informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze policji z Ostrołęki. W miejscu, gdzie doszło do wypadku są poważne utrudnienia w ruchu.