Spotkanie opłatkowe absolwentów i sympatyków Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej.

211 wyświetleń • 21 grudnia 2023

TV Ostrołęka
Wigilijne spotkanie w gronie absolwentów i sympatyków Wyższej Szkoły Społeczno Ekonomicznej odbyło się dziś w Ostrołęce. Wśród gości byli m.in. jeden z najsłynniejszych w Polsce pilotów kapitan Tadeusz Wrona oraz były wiceminister sportu i turystyki Tomasz Jędrzejczak.

Spotkanie opłatkowe zorganizowane przez WSSE odbyło się w auli CKZiU. Na spotkanie zaproszono absolwentów oraz sympatyków i przyjaciół WSSE. Byli wśród nich m.in. kapitan Tadeusz Wrona, jeden z najzdolniejszych polskich pilotów, który wykonał manewr lądowania awaryjnego na pasie lotniska Chopina w Warszawie bez wysuniętego podwozia, co przyniosło mu światowy rozgłos.

Swoją obecnością spotkanie WSSE zaszczycił również Tomasz Jędrzejczak, były wiceminister w resorcie sportu i turystyki a także jeden z wykładowców uczelni kierowanej przez doktora Gawrycha.

Na spotkaniu nie zabrakło także grona samorządowców różnych szczebli, przedstawicieli służb mundurowych, duchowieństwa, środowiska oświatowego oraz akademickiego z Ostrołęki, sąsiedniej Łomży i odległego Pomorza, przyjaciół uczelni oraz zacnego grona absolwentów.