Y.M.C.A hitem na studniówce w ostrołęckiej metalówce. Legendarny utwór zatańczyła cala sala!

107 wyświetleń • 19 stycznia 2020

TV Ostrołęka
Takiej zabawy jeszcze na tegorocznych studniówkach nie było! Hit z lat ‘70-tych ubiegłego stulecia  - Y.M.C.A.  w wykonaniu Village People porwał do wspólnej zabawy wszystkich studniówkowiczów. Wideo z tej części studniówki tylko u nas!

Studniówka Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyła się w sobotę, 18 stycznia. Wieloletnią tradycją tej szkoły jest, „nieszablonowe” podejście do balu maturalnego. W tym roku uczniowie przygotowali kilkuminutowy filmik z wątkiem kryminalno-humorystycznym, który wywołał i dreszczyk emocji i szczery uśmiech. Aktorzy, tegoroczni maturzyści, ekipa tworząca projekt i scenarzyści zebrali gromkie brawa – film, już po premierze podczas dzisiejszego balu, zapewne już wkrótce pojawi się „w sieci”, a wtedy z całą pewnością do niego wrócimy w naszym serwisie.

Wyjątkowy podczas studniówki w „metalówce” był także układ poloneza, do którego uczniów przygotował Jacek Wójcik związany na co dzień z Zespołem Pieśni i Tańca Kurpie. Poloneza, tradycyjnie już, poprowadził dyrektor szkoły, Tadeusz Olszewski. Za tę część grupa tańczących maturzystów także zebrała moc pochwał i gromkie brawa.Jednak prawdziwa kumulacja szampańskiej zabawy to część taneczna balu. Gdy dj zaczął grać topowe w ostatnim czasie utwory takie jak, „Ona by tak chciała”, czy „Mama ostrzegała” na salę wybiegła znaczna część imprezowiczów, jednak prawdziwym hitem, przy którym tańczyła już absolutnie cała sala był utwór Village People „Y.M.C.A.”. Któż nie zna tego legendarnego układu? Nagranie z tej części studniówki obejrzycie tylko na eOstroleka.pl!A tak uczniowie "metalówki" bawili się na blisko sto dni przed maturą. "Czapki z głów", krzyczał, DJ prowadzący studniówkę,