J. N. Dawidczykowie: O kłótni i rozładowywaniu złych emocji

806 wyświetleń • 28 października 2019

TV Ostrołęka
4UhFfzk8D_M„Jak być szczęśliwym w małżeństwie” – to cykl wideoporadnika, który specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy z Joanną i Norbertem Dawidczykami. W dzisiejszym odcinku prowadzący kontynuują temat rozładowywania napięcia podczas kłótni.

Prowadzącymi nasz nowy projekt „Jak być szczęśliwym w małżeństwie” są Joanna i Norbert Dawidczykowie – pochodzące z Ostrołęki małżeństwo z 18-letnim stażem. Na co dzień prowadzą poradnię małżeńską, w której pomagają innym parom w rozwiązywaniu problemów i konfliktów.

„Od 2004 roku czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć swoją miłość lub naprawić to i owo w związku.” - mówią Dawidczykowie.

O tym jak szczęśliwie i w harmonii iść razem przez życie Joanna i Norbert Dawidczykowi będą opowiadać w cyklicznych wideoporadnikach. Poruszać w nich będą zagadnienia i problemy, z którymi spotykają się na co dzień w swojej pracy w poradni małżeńskiej. W każdym z odcinków prowadzący będą także odpowiadać na wybrane pytania od widzów, które kierować można pod adres email: jnf@o2.pl z dopiskiem „Jak być szczęśliwym w małżeństwie”.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego wideoporadnika.