J. i N. Dawidczykowie: „Seks w związku jak wisienka na torcie”

689 wyświetleń • 19 stycznia 2020

TV Ostrołęka
Czy seks na zgodę to dobry sposób na zakończenie małżeńskiego konfliktu? O tym m.in. w dzisiejszym odcinku opowiedzą Joanna i Norbert Dawidczykowie, prowadzący nasz wideoblog „Jak być szczęśliwym w małżeństwie”. Zapraszamy do oglądania.

Prowadzącymi nasz wideoporadnik „Jak być szczęśliwym w małżeństwie” są Joanna i Norbert Dawidczykowie – pochodzące z Ostrołęki małżeństwo z 18-letnim stażem. Na co dzień prowadzą poradnię małżeńską, w której pomagają innym parom w rozwiązywaniu problemów i konfliktów.

„Od 2004 roku czujemy się szczególnie wezwani do posługi na rzecz rodzin, a głównie małżeństw, które chciałyby odkurzyć swoją miłość lub naprawić to i owo w związku.” - mówią Dawidczykowie.

O tym jak szczęśliwie i w harmonii iść razem przez życie Joanna i Norbert Dawidczykowi będą opowiadać w cyklicznych wideoporadnikach. Poruszać w nich będą zagadnienia i problemy, z którymi spotykają się na co dzień w swojej pracy w poradni małżeńskiej. W każdym z odcinków prowadzący będą także odpowiadać na wybrane pytania od widzów, które kierować można pod adres email: jnf@o2.pl z dopiskiem „Jak być szczęśliwym w małżeństwie”.

Zapraszamy do obejrzenia przedświątecznego odcinka naszego wideoporadnika.