Kolejny Art-czwARTek. Jubileuszowy koncert Agnieszki Chrzanowskiej "Bez Ciebie ja to nie ja"

54 wyświetleń • 22 lipca 2022

TV Ostrołęka
Na kolejnym Art-czwARTeku z koncertem "Bez Ciebie ja to nie ja" wystąpiła Agnieszka Chrzanowska.

Tytuł koncertu to zarazem tytuł piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki, którego premiera planowana jest na koniec 2022 roku.

Podczas koncertu prezentowane były wybrane utwory z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić, „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Ogień olimpijski”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny”, oraz piosenki premierowe.

Ważnym elementem koncertów artystki są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996. Tak było również w Ostrołęce.

Jej piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert „Bez Ciebie ja to nie ja” był znakomitą okazją to refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie.

Agnieszka Chrzanowska – fortepian, jumba
Jarosław Meus – gitara akustyczna, buzuki

Agnieszka Chrzanowska – autorka ponad dwustu piosenek, Artystka Teatru Piosenki związana z Piwnicą pod Baranami. Laureatka trzech prestiżowych nagród na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.Wydała osiem autorskich albumów, z których „Cały świat płonie” i „Tylko dla kobiet” były nominowane do Nagrody Fryderyka, a Ogień olimpijski” otrzymał Brązowy Wawrzyn Olimpijski w Dziedzinie Sztuki.

Koncert odbył się 21 lipca 2022 r. na pl. gen. J. Bema w Ostrołęce.