Uczniowie II LO w Ostrołęce mają talent!

81 wyświetleń • 1 czerwca 2022

TV Ostrołęka
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Ostrołęce pokazali, że mają talent! W konkursie, który odbył się w szkole, można było zobaczyć wielu doskonałych artystów. Zwyciężył zachwycający duet taneczny.

Dla uczniów II LO była to świetna okazja do zaprezentowania swoich talentów przed kolegami i koleżankami ze szkoły. Kilkuosobowe jury z dyrektorem Krzysztofem Jankowskim i profesorem Henrykiem Gadomskim na czele miało trudne zadanie, bowiem występy stały na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Występy były oklaskiwane przez liczną publikę, a podczas jednego z występów nastrój był naprawdę nieziemski: pojawiły się światełka z telefonów...

W II LO zobaczyliśmy występy wokalne Julii Szymańskiej, Małgorzaty Derkacz, duetu Ihor Shuliachynskyi-Sasza Kharchenko, Oliwii Pióreckiej, Aleksandry Rydel czy Gabrieli Bałdygi. Wystąpiły też zespoły: Szymon Tański, Karol Maciejewski i Krzysztof Kosiorek oraz Karol Drężewski w duecie z Adamem Moszczyńskim. Występy taneczne zaprezentowali: Miłosz Marcinkowski oraz duet Anita Hridina-Anna Pawelko. Tajniki paintingu modelarskiego zdradził natomiast Antoni Dudkowski.

Po naradzie jurorzy zdecydowali, że pierwsze miejsce zajął duet Anita Hridina i Anna Pawelko, które opowiedziały historię tańcem. Drugie miejsce zajęła wokalistka Oliwia Piórecka za zaśpiewanie utworu "Kasztany", a trzecie - zespół Szymon Tański, Karol Maciejewski i Krzysztof Kosiorek za oszałamiające wykonanie utworu zespołu Metallica. Nagroda publiczności - tu nie było wątpliwości: Karol Drężewski i Adam Moszczyński porwali publikę swoją charyzmą!