Urszula na scenie Natury! Niesamowity koncert w Ostrołęce

213 wyświetleń • 6 kwietnia 2023

TV Ostrołęka
To było półtorej godziny muzycznej uczty! W Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce wystąpiła Urszula - artystka uwielbiana przez publikę za swoją żywiołowość na scenie i przeboje, które śpiewa cała Polska.

Urszula zaprezentowała się w Ostrołęce ze znakomitej strony. Rozpoczęła od "Malinowego Króla", po czym przeszła do kolejnych utworów. Sala śpiewała przeboje razem z nami, a przy "Koniku na biegunach" można było zaobserwować prawdziwe szaleństwo. Żywiołowość artystki udzielała się także publiczności, a Urszula miała z nią doskonały kontakt - przy kilku piosenkach wyszła do fanów, którzy śpiewali przeboje razem z nią. Świętowanie idealne, jak przystało na 40 lat na scenie!

"Na sen", "Rysa na szkle", "Zaczaruj", "Dziś już wiem", "Niebo dla Ciebie" czy "Dmuchawce, latawce" - piosenki, które wybrzmiały w czwartkowy wieczór w Naturze w oryginalnym wykonaniu brzmiały naprawdę doskonale. Nic dziwnego, że publiczność głośno domagała się bisów i wychodziła z koncertu z uśmiechem na ustach.

Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego. Multimedialne Centrum Natura zaprasza w kolejnych miesiącach na inne fantastyczne występy gwiazd. Ogłoszenie kolejnego wielkiego nazwiska, które wystąpi na scenie Natury - już wkrótce.