Mistrzostwa Polski Mażoretek 2022 w Ostrołęce

165 wyświetleń • 9 kwietnia 2022

TV Ostrołęka
W 2022 roku to Ostrołęka była gospodarzem Mistrzostw Polski Mażoretek Kadetek i Mini Kadetek. W hali im. Arkadiusza Gołasia pojawiły się mażoretki z całej Polski.

Mażoretki rywalizowały w kategoriach scena baton sport, scena baton clasic, scena baton basic, solo baton, duo/trio baton, ale także w mini formacjach, baton kadetki solo, solo acrobatic baton, solo flaga, formacje mix, pompon basic, pompon clasic i pompon sport oraz solo pompon, duo/trio pompon i mini formacje pompon.

Całodniowa rywalizacja Związku Sportowego Mażoretek przyciągnęła mażoretki i całe zespoły nawet z najdalszych zakątków Polski. Wszyscy doskonale się bawili - zarówno zawodniczki, jak i rodzice, którzy nie szczędzili gardeł, głośno dopingując swoje pociechy.

Ostrołęczanie dopingowali oczywiście zawodniczki z klubu Pasja. Trzeba przyznać, że impreza sportowa na taką skalę w Ostrołęce nie zdarza się często. Tym bardziej warto docenić wysiłek organizatorów, jaki włożyli w przygotowania. A radość dziewczynek ze zdobytych tytułów - mówi sama za siebie...