Wandale niszczą samochody zaparkowane w Ostrołęce

305 wyświetleń • 7 października 2022

TV Ostrołęka
Zniszczyli pięć zaparkowanych w Ostrołęce aut. Z nudów czy dla zabawy? Nie wiadomo. Pewne jest jest to, że ta “zabawa” uznana została przez policję za przestępstwo a sprawcom grożą surowe konsekwencje.

Spacer zakończony zniszczeniem aż pięciu przypadkowych samochodów bezmyślni wandale urządzili sobie w nocy z 11 na 12 września. Idąc wzdłuż ulic Piłsudskiego i Hallera urywali lusterka boczne w parkujących na ich drodze autach. Straty spowodowane w ten sposób oszacowano na niemal 5 tysięcy złotych.


Sprawcy najprawdopodobniej nie unikną kary - zostali uchwyceni na monitoringu a nagranie - za sprawą wyjaśniającą okoliczności zdarzenia - trafiło do sieci. Mundurowi proszą też o pomoc w ustaleniu tożsamości wandali. Osoby, które mogą przyczynić się do ujęcia sprawców mają zagwarantowaną anonimowość

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, widocznych na filmie z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o pilny kontakt z ostrołęcką policją Policją, tel. 47 704 14 24.
mówi komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.