Children's Day, czyli święto futbolu w gminie Kadzidło

249 wyświetleń • 5 czerwca 2022

TV Ostrołęka
Dzień Dziecka jest tylko raz w roku i Kurpiowska Akademia Sportowa postanowiła wciąć sobie do serca fakt, iż do takiego święta trzeba podejść z wielką pompą. Dlatego też zorganizowano kolejną edycję Children's Day. To wydarzenie, którego głównym elementem są turnieje piłkarskie, w tym roku dla dzieci z roczników 2011-2016.

Zapowiadano grę zespołów z Ostrołęki, Przasnysza, Zambrowa, Łysych, Różana, Ciechanowa, Łomży, Lelisa, Sierpca, Wyszkowa, Łap, Ostrowi Mazowieckiej, Mławy, Wielbarka, Goworowa, Ełku, Lubawy, Warszawy, Olsztyna, Sokołowa Podlaskiego, Piastowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Krasnosielca, Sypniewa, Torunia i innych miejscowości, w tym oczywiście gospodarzy z Kurpiowskiej Akademii Sportowej.

Emocji nie brakowało (w niedzielę grają jeszcze najmłodsze roczniki) i choć do najlepszych ekip trafiły puchary i medale, to wszyscy mogli czuć się wyróżnieni - zagrali w ciekawym, silnie obsadzonym turnieju. W ramach tej samej imprezy zorganizowano również koncerty gwiazd disco w Zagrodzie Kurpiowskiej.