Lato z Radiem dziś nadaje z Ostrołęki

135 wyświetleń • 16 lipca 2022

TV Ostrołęka
“Polka Dziadek” - z tym sygnałem od wielu pokoleń Program 1 Polskiego Radia budził swoich słuchaczy w okresie wakacyjnym. Dziś nieodzowny sygnał Lata z Radiem punktualnie o godzinie 9 został wyemitowany z Ostrołęki, do której o poranku zawitali radiowcy i ekipa prezenterów.

Dziś, w sobotę, 16 lipca Radiowa Jedynka nadaje swoją wakacyjną audycję “Lato z Radiem” z Ostrołęki. Z placu przy scenie miejskiej przy ulicy Prądzyńskiego o godzinie 9:00 rozbrzmiał doskonale znany wielu pokoleniom słuchaczy sygnał tej audycji, czyli Polka Dziadek. Obecnie trwa przygotowywanie wszystkich atrakcji, jakie będą dostępne dla mieszkańców w ramach pikniku z Radiową Jedynką. Oficjalny start wydarzenia o godzinie 11:00. A w programie m.in. ciekawe konkursy: "Z tabliczkami TAK lub NIE", "Czy znasz ten przebój Lata z Radiem?", "Najlepszy kibic Lata z Radiem".

Niezmiennie jednym z najważniejszych punktów spotkań ze słuchaczami są wspólne ćwiczenia, które poprowadzi w Ostrołęce Piotr Galus. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w porannej gimnastyce "Obudź się" (godz. 11.30), popołudniowych zajęciach "Sprawdź siłę" (godz. 13.50) oraz relaksacyjnych ćwiczeniach "Zregeneruj się" (godz. 15.40). W "Pana od wf-u" wcieli się również Zbyszek Kozłowski, który poprowadzi zabawy i konkursy sportowe (godz. 14.20-14.50).

Dla najmłodszych Polskie Radio Dzieciom przygotowało m.in. warsztaty dziennikarskie "Nie-Udana Audycja" ze Zbyszkiem Kozłowskim (godz. 12.00) oraz zabawę językową pod hasłem: "Głos jak plastelina, która się wygina, czyli co można zrobić z głosem?", którą poprowadzi Agnieszka Kunikowska z Jedynki Dzieciom (godz. 16.15). Na finał spotkania w Ostrołęce zaplanowane zostały "Rodzinne zagadki bajkowe" ze Zbigniewem Kozłowskim (godz. 16.40).

Na tym jednak nie koniec atrakcji Pikniku w Ostrołęce – okazję do zaprezentowania się przed publicznością będą mieli tancerze z miejscowego klubu "Fan" (godz. 13.35) oraz młodzi wokaliści ze Studia Piosenki "Oczko" (godz. 15.25).