Festyn na osiedlu Centrum - część oficjalna.

146 wyświetleń • 10 września 2023

TV Ostrołęka
Takiej atrakcji jeszcze w Ostrołęce nie było! Prawdziwy dinozaur przyjechał dziś do naszego miasta na specjalne zaproszenie organizatorów festynu na osiedlu Centrum. Reksio nie mógł opędzić się od zachwyconych jego wizytą dzieci. Cóż to było za show!

Festyn odbywający się na placu zabaw przy ulicy Blachnickiego przyciągnął na osiedle Centrum tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych. Główną atrakcję wydarzenia - niesamowitego dinozaura Reksia - zobaczyć chciał każdy. Takiej atrakcji w Ostrołęce jeszcze nigdy nie było.
zdjecie 300

Dinozaur Reksio wyszedł na pierwsze spotkanie z dziećmi chwilę po oficjalnym otwarciu festynu, którego dokonali przedstawiciele organizatorów - Rady Osiedla Centrum oraz sponsorów, Stowarzyszenia Przyjazne Osiedla, samorządu Mazowsza oraz partnerów wydarzenia, wśród których byli m.in. samorządowcy z Ostrołęki oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum.

Poza wizytą dinozaura podczas festynu na dzieci czekało także wiele innych, równie ciekawych atrakcji. Były to m.in. olbrzymie, dmuchane zjeżdżalnie, pyszny popcorn i gofry, pokazy sztuk walki i tańca, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki czy zabawy z animatorami.

Piękna, jeszcze bardzo letnia pogoda sprawiła, że na placu przy Blachnickiego bawiło się niemal całe miasto. Dzieci nie mogły doczekać się na kolejne spotkania z tyranozaurem Reksiem.