Robert P zachwyca fanów najnowszym teledyskiem. Zobaczcie gorące wideo!

81 wyświetleń • 14 maja 2020

TV Ostrołęka
W piątek, 8 maja, odbyła się internetowa premiera najnowszego teledysku Roberta P. Wideoklip zatytułowany „Miłość szalona” zobaczyć można w serwisie YouTube. Jak Wam się podoba?

Robert P - a właściwie Robert Prusiński, to doskonale znany w naszym regionie i nie tylko artysta, wokalista, muzyk, producent muzyczny. Nasi Czytelnicy znają go między innymi z ciekawych projektów muzycznych, w które angażuje się wspólnie z innymi artystami. Na swoim koncie ma m.in. udane i cieszące się dużym zainteresowaniem występy w duecie akordeonowym z liderem grupy Mamzel. Był twórcą grupy Vertim, z którą nagrał wiele popularnych utworów i bawił publiczność na licznych koncertach w całej Polsce.

Tym razem – jako solista Robert P - wydał utwór, do którego powstał też teledysk. Nagraniem i montażem wideoklipu zajął się Marcin Olbryś ze Studio Perfekt 3D. Część ujęć realizowana była w malowniczych klimatach włoskiego Santa Marinella.

Wideoklip zatytułowany „Miłość Szalona” miał wczoraj swoją premierę. W kilka godzin teledysk obejrzało ponad 1000 widzów.