"Pokonaj Mistrza" z piłkarskimi atrakcjami

247 wyświetleń • 27 sierpnia 2022

TV Ostrołęka
Pokonaj Mistrza: pod takim hasłem odbył się wielki piłkarski piknik na stadionie miejskim w Ostrołęce. Były zacięte turnieje piłki nożnej, były piłkarskie wyzwania i oczywiście gwiazdy, na czele z Adrianem Duszakiem i Bartłomiejem Frańczakiem - mistrzami teqball, jak również Grzegorzem Jędrzejewskim "Gaborem" z Turbokozaka!

Na Stadionie Miejskim przy ul Witosa 1 odbyła się już V edycja wydarzenia pt. "Pokonaj Mistrza" i turniej "Kurpie Summer Cup" organizowany przez UKS Future is Now. Na stadionie będziemy można było zobaczyć turniej piłki nożnej dzieci z roczników 2013,2014, 2015 i 2016 oraz wziąć udział w kilku przygotowanych wyzwaniach piłkarskich.

Była gra 1 na 1, bramka celnościowa czy pomiar siły strzału. Do tego dla najmłodszych piłkarskie dmuchańce, a na specjalnie przygotowanych boiskach - zacięte mecze pomiędzy drużynami z naszego regionu i nie tylko.

Partnerami wydarzenia byli: miasto Ostrołęka, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Powiat Ostrołęcki.