Bal przebierańców w ZSP w Kadzidle

370 wyświetleń • 3 lutego 2024

TV Ostrołęka
W sobotę, 3 lutego, w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Impreza została zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Myszyńcu i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Do wspólnej zabawy zaproszono dzieci z terenu całego powiatu ostrołęckiego. Byli m.in. goście z gmin Kadzidło, Baranowo, Myszyniec, Lelis, Olszewo-Borki czy Czarnia.

Już od godziny 11:00 sala gimnastyczna wypełniała się kolorowymi strojami i radosnymi dźwiękami muzyki. Dzieci przebrane za księżniczki, piratów, superbohaterów i inne bajkowe postacie bawiły się w rytm skocznych piosenek. Na parkiecie nie zabrakło również tradycyjnych zabaw karnawałowych, takich jak "pociąg" czy "macarena".

Oprócz zabaw tanecznych, na dzieci czekało wiele innych atrakcji. Wróżki przepowiadały przyszłość, a malarki twarzy tworzyły na dziecięcych buziach prawdziwe dzieła sztuki. Można było również zrobić sobie tatuaż brokatowy lub spróbować słodkich poczęstunków.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najciekawsze przebranie. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie stroje były bardzo pomysłowe i oryginalne.

Bal karnawałowy w Kadzidle był wspaniałą okazją do zabawy i integracji dla dzieci. Wszyscy bawili się znakomicie, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Organizatorzy imprezy dziękują wszystkim za udział i zapraszają na kolejne karnawałowe szaleństwo za rok!