Dziecięcy Teatr Amatorski "Niewidzialni" w Klubie Oczko

207 wyświetleń • 22 grudnia 2023

TV Ostrołęka
Spektakle “Elfy” i “Będzie Boże Narodzenie” zaprezentował dziś w Klubie Oczko Dziecięcy Teatr Amatorski “Niewidzialni”. Ze sceny popłynęła na widownię świąteczna atmosfera.

Dziecięcy Teatr Amatorski “Niewidzialni” tworzą uzdolnieni uczniowie ostrołęckich (i nie tylko) szkół i przedszkoli. Funkcjonują od niedawna, ale już zdołali wielokrotnie zachwycić widzów swoimi pełnymi emocji i artyzmu występami.

Świąteczne spektakle to już tradycja, na którą publika czeka z niecierpliwością. Co roku przygotowywane są inne spektakle nawiązujące do tematyki świąt.

W tym roku “Niewidzialni” przygotowali dwie wyjątkowe historie. Pierwsza z nich nosi tytuł “Elfy”. Jest to pełna humoru i ciekawych akcji relacja z pracowni Świętego Mikołaja. Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje…

Kolejna zaprezentowana dziś historia nosi tytuł “Będzie Boże Narodzenie”. O czym opowiada?

Komputery, laptopy, tablety. Każdy dziecko o nich marzy. Ale czy tylko dzieci? Co się stanie, gdy w świat komputerowych wynalazków wkroczy Mikołaj? Czy fascynacja nowoczesną technologią zmieni wieloletnią tradycję…

Jeśli nie udało Wam się dziś dotrzeć na te wyjątkowe spektakle, nie martwcie się. Z pewnością jeszcze tej zimy będzie okazja do zobaczenia tego, co przygotowali “Niewidzialni”. Zapraszamy do śledzenia naszych zapowiedzi o aktualnych wydarzeniach, będziemy informowali Was o każdym spektaklu tych wspaniałych artystów.