DK-61: Dachowanie i kraksa w Kordowie

47 wyświetleń • 24 lutego 2022

TV Ostrołęka
Do dwóch następujących po sobie w krótkich odstępach czasu zdarzeń doszło dziś o poranku na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Kordowo kilka kilometrów od Ostrołęki. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna i zespół ratowników medycznych. W rejonie zdarzenia obowiązywał ruch wahadłowy.

Do obu zdarzeń doszło przed godziną 8:00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Kordowo. W pierwszym ze zdarzeń kierujący suzuki, 48-letni mężczyzna jadąc w kierunku Ostrołęki wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Szczęśliwie nie doznał obrażeń, a w wydostaniu nieznacznie uszkodzonego auta z rowu pomogli mu strażacy.

Niemal w tym samym miejscu doszło do kolejnego, poważniej wyglądającego zdarzenia. 28-letni kierowca toyoty jadący z pasażerem w kierunku Ostrołęki dachował w przydrożnym rowie. Szczęśliwie żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń. Na miejscu interweniowała załoga ratowników medycznych, która udzieliła kierowcy i pasażerowi niezbędnej pomocy. Jest też policja i straż pożarna.

Za informację o zdarzeniach dziękujemy naszej Czytelniczce.